A+ A A-

ŻYCIODAJNE MISTERIUM

ZABIEG DO CERY SUCHEJ , ŁUSZCZĄCEJ SIĘ

ŻYCIODAJNE MISTERIUM

W zabiegu wykorzystano bogaty zestaw składników biozgodnych ze skórą, które wzmacniają struktury naskórka, regulują metabolizm w skórze i intensywnie regenerują. W wyniku ich działania cera staje się gładka, elastyczna, aksamitna, dobrze napięta. Ciepło płynące do skóry w czasie zabiegu relaksuje i pobudza krążenie, poprawiając transport substancji aktywnych. Efekty widoczne i odczuwalne są od razu po zdjęciu maski termicznej. Zabieg polecany jest po długiej zimie lub po opalaniu czy nadużywaniu solarium.

Przebieg zabiegu:
Po zmyciu i ztonizowaniu Twojej skóry, kosmetyczka podda ją enzymatycznemu peelingowi. Następnie nałoży Kapsułki wygładzające i przystąpi do masażu wykorzystując Olejek zawierający cenne naturalne oleje, koenzym Q10 i witaminę E. Po masażu, Twoja skóra zostanie poddana działaniu Odżywki ekstrakta, zaaplikowanej pod Gipsową maskę termiczną. Na tym etapie ciepło płynące do skóry relaksuje i rozleniwia, a skórze pozwala chłonąć substancje aktywne. Na zakończenie zabiegu na Twoją skórę nałożony zostanie krem pielęgnacyjny i preparat napinający jej powierzchnię. Czas trwania: ok. 60 minut

Cena: 190 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.