A+ A A-

BIODROGA

BIODROGA – pod tą nazwą kryje się idea oferowania najwyższej jakości produktów kosmetycznych, opartych w znacznej mierze na substancjach bioaktywnych pochodzenia roślinnego.

Wszystko zaczęło się w 1939 roku, kiedy to Walter Friedmann założył niewielki salon kosmetyczny i przedstawił swoje innowacje podczas Targów Lipskich. Ostatecznie jednak produkty marki BIODROGA zaprezentowano po raz pierwszy w 1959 roku na Kongresie CIDESCO w Lucernie. Po śmierci Waltera Friedmana jego żona Maria Augustin podjęła się kontynuacji przedsięwzięcia. Dzięki niej Biodrogę okrzyknięto „królową europejskich marek kosmetycznych”.
Dziś Biodroga Institut należy do prężnie rozwijającej się spółki BCG Baden-Baden Cosmetics Group AG i znana jest już na całym świecie.

Instytut BIODROGI koncentruje się na ciągłym rozwoju nowych produktów i tworzeniu nowych koncepcji. Niezmiennie cała siedziba, tj. dział administracji, laboratoriów, produkcji i transportu znajduje się w malowniczym Baden-Baden, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość potwierdzoną sukcesem Biodrogi w ponad 50 krajach na całym świecie.

Produkty BIODROGI przeznaczone do pielęgnacji skóry są np. barwione wyłącznie roślinnymi substancjami koloryzującymi. Stąd cechą charakterystyczną produktów naturalnych jest ich zmieniająca się barwa – różna w zależności od zbioru, inaczej niż to się ma w przypadku stosowania sztucznych substancji barwiących. Dla

BIODROGI i jej wymagającej klienteli jest to wzór doskonałości.

BIODROGA specjalizuje się w pielęgnacji skóry. Przy najczęściej występujących problemach, takich jak zmarszczki, wrażliwość skóry czy też jej zanieczyszczenie, BIODROGA oferuje biologiczne systemy
pielęgnacyjne. Są one ukierunkowane na rozwiązywanie indywidualnych problemów związanych z pielęgnowaniem skóry. Każdy biologiczny system pielęgnacyjny jest kompletnym programem kosmetycznym.
Urzeczywistniając innowacyjne pomysły dotyczące nowych produktów, stosując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki i technologii, BIODROGA zawsze była godnym naśladowania wzorem w nowoczesnym podejściu do problemów skóry. Wiele stosowanych dziś na świecie aktywnych składników po raz pierwszy zastosowano na szeroką skalę właśnie w wytwórni BIODROGI. Do takich substancji możemy zaliczyć: Repair Complex, Codiavelane®, Reductine®, Stimoderm®, Revitalinę®.
BIODROGA stosuje tylko aktywne czynniki pochodzenia roślinnego, których właściwe oddziaływanie zostało udowodnione oraz takie, które odpowiadają najnowszemu poziomowi wiedzy kosmetologicznej.
BIODROGA korzysta konsekwentnie z osiągnięć nowoczesnej biotechnologii. Dzięki temu każda klientka może mieć pewność, iż decydując się na BIODROGĘ otrzyma najlepszy kosmetyk do pielęgnacji skóry i
usuwania indywidualnych problemów skórnych.

W Polsce marka znana jest od roku 1991. Z jej dobrodziejstw można korzystać w ponad 30 polskich miastach. Wykwalifikowana kadra Biodrogi zapewni Państwu niezapomniane wrażenia podczas zabiegów oraz pomoże w doborze kosmetyków spośród szerokiego wachlarzu produktów do pielęgnacji domowej.

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.