A+ A A-

Calming

calming

CALMING

Specjalny zabieg łagodzący i ochronny, przeznaczony dla wrażliwej, delikatnej skóry; chroni skórę przed podrażnieniami z zewnątrz oraz zwiększa jej odporność.

POLECANA DLA

SKÓRY WRAŻLIWEJ, DELIKATNEJ, szczególnie narażonej na podrażnienie, zaczerwienienie i stany zapalne, wywołane czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

DZIAŁANIE

Aktywne składniki zawarte w produktach z serii CALMING10 spełniają dwie funkcje: WZMACNIAJĄCO-OCHRONNĄ, dzięki stymulacji rekonstrukcji naturalnej ochrony skóry, sprawiając, że staje się ona bardziej odporna na podrażnienia pod wpływem czynników zewnętrznych, oraz ŁAGODZĄCO-ODŚWIEŻAJĄCO-DRENUJĄCĄ, niosąc ulgę w przypadku zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Skóra na nowo staje się jasna i pełna blasku.

CZĘSTOTLIWOŚĆ STOSOWANIA

Intensywna seria zabiegów: DWA ZABIEGI TYGODNIOWO z ogólnej liczby PIĘCIU zabiegów.

Seria zabiegów utrwalających: jeden zabieg wykonywany co 30-40 dni, oraz każdorazowo w przypadku szczególnego zaczerwienienia lub podrażnienia skóry.

Cena: 200 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.