A+ A A-

DERMIKA

DERMIKA Salon & Spa

to producent profesjonalnych kosmetyków nowej generacji stworzonych z myślą o:

• Salonach Kosmetycznych
• Instytutach Zdrowia i Urody
• Ośrodkach SPA

Misją marki jest produkcja nowoczesnych kosmetyków profesjonalnych z wykorzystaniem wszystkich istniejących możliwości naukowych i technologicznych i utrzymanie najwyższych standardów jakości produktu.
Jesteśmy prekursorem wielu najnowszych rozwiązań z dziedziny kosmetologii, które na przestrzeni lat wprowadzaliśmy na polski rynek, wyprzedzając trendy i potwierdzając naszą innowacyjność.
Sięgamy po rozwiązania zainspirowane doświadczeniami medycyny estetycznej dbając o potrzeby klienta wymagającego, szukającego kompletnej pielęgnacji zapewniającej wyjątkowy relaks, a także widoczne, długotrwałe efekty.
Wszystkie preparaty poddawane są szczegółowym badaniom zarówno wewnętrznym jak i przez niezależne laboratoria.
Do oceny bezpieczeństwa i skuteczności stosujemy najnowsze metody pozwalające w pełni scharakteryzować własności preparatów: m.in. badania aparaturowe in vivo własności przeciwzmarszczkowych, nawilżających czy ujędrniających.

Skuteczność nowo wprowadzanych kosmetyków jest optymalizowana, dzięki czemu możemy poszczycić się rekordowymi wynikami działania naszych preparatów.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu najskuteczniejszych kosmetyków oraz współpracy z gronem specjalistów, opracowaliśmy ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.
- Linia Salon de luxe zawiera preparaty przeznaczone do aktywnej pielęgnacji twarzy
- Linia Spa de luxe oferuje preparaty do wszechstronnej pielęgnacji ciała

Zabiegi Dermika Salon & Spa są nieustannie doceniane przez grono profesjonalistów, o czym świadczy imponująca liczba zdobytych przez nas prestiżowych nagród i wyróżnień.

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.