A+ A A-

HIALIQ EXPERT

HIALURONOWY ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY DO SKÓRY DOJRZAŁEJ

HIALIQ EXPERT

Zabieg pielęgnacyjny o intensywnym działaniu dający natychmiastowe efekty poprawy wyglądu i kondycji skóry. Polecany do pielęgnacji cery dojrzałej. Wykorzystuje wyjątkowe działanie kwasu hialuronowego na trzech poziomach skóry: intensywne nawilżanie na powierzchni, efekt wygładzenia zmarszczek dzięki mikrogąbkom® hialuronowym działającym w naskórku oraz stymulację syntezy kwasu hialuronowego w głębszych warstwach skóry. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz redukuje zmarszczki.

Przebieg zabiegu:
Zabieg pielęgnacyjny o działaniu intensywnym, a jednocześnie łagodnym, dający natychmiastowe efekty poprawy wyglądu i kondycji skóry, polecany do pielęgnacji cery dojrzałej. Kosmetyczka rozpocznie od zmycia i ztonizowania skóry. Następnie wykona delikatny peeling, który będzie wstępem do masażu klasycznego wykorzystującego krem z przeciwzmarszczkowymi mikrogąbkami hialuronowymi. W kolejnym etapie Twoja skóra zostanie poddana działaniu Koncentratu kwasu hialuronowego i specjalnego płatu kolagenowego. Zabieg kończy wmasowanie kremu pielęgnacyjnego i maseczki napinającej.
Przebieg zaplanowany został wg idei „step by step”, czyli bez etapów zmywania, przerywających komfort i ciągłość procedury.

Cena: 185 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.