A+ A A-

ILLUMI SKIN

ZABIEG ROZJAŚNIAJĄCY I WYRÓWNUJĄCY KOLORYT CERY Z JEDWABIEM

ILLUMI SKIN

Luksusowy zabieg do każdego typu cery, który ma na celu rozjaśnienie przebarwień różnego pochodzenia, wyrównanie kolorytu cery, rozświetlenie i odświeżenie. W zabiegu zastosowano innowacyjne substancje depigmentacyjne o wysokiej skuteczności, potwierdzonej szeregiem badań naukowych. Dodatkowo proteiny jedwabiu nawilżają i wygładzają powierzchnię skóry, a płat kolagenowy działa przeciwzmarszczkowo i potęguje rewelacyjne efekty wizualne. Cera nabiera promiennego wyglądu i blasku.

Przebieg zabiegu:
Zabieg rozpoczyna się od oczyszczenia i ztonizowania skóry. Kolejnym etapem jest eksfoliacja enzymatyczna lub eksfoliacja kwasem migdałowym. Wyboru dokona kosmetyczka, biorąc pod uwagę rodzaj Twojej cery. Wykonywany jest także masaż klasyczny, który pobudza krążenie, ułatwiając transport składników aktywnych. Serce zabiegu to aplikacja koncentratu ILLUMI SKIN C, którą dla lepszego efektu należy połączyć z sonoforezą. Następnie na twarz nakłada się płat kolagenowy z kwasem hialuronowym, który świetnie nawilża i wycisza skórę. Zwieńczeniem pielęgnacji jest wmasowanie kremu rozjaśniającego ILLUMI SKIN i w razie potrzeby protektora anty-UVA/UVB.

Zabieg jest kompletnym rytuałem pielęgnacyjnym. Obok substancji działających rozjaśniająco zawiera też składniki przeciwzmarszczkowe i poprawiające kondycję skóry. Dlatego polecamy go szczególnie do cery dojrzałej z objawami fotostarzenia, takimi jak zmarszczki, wiotkość i utrata elastyczności.

Czas trwania zabiegu: 90 minut

Cena: 185 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.