A+ A A-

LIFT & GO

ZABIEG SUPERLIFTINGUJĄCY DO SKÓRY DOJRZAŁEJ

LIFT  GO

Zabieg szybko napinający i poprawiający wygląd cery dojrzałej. Oparty na silnie działających preparatach zawierających specyficzne wielocukry i polimery o własnościach ściągających oraz składniki ujędrniające sprawia, że skóra po zabiegu staje się sprężysta, napięta i gładka. HIGHLIGHTER COMPLEX dodatkowo rozświetla cerę, nadając jej wyjątkowy wygląd. Idealny przed wyjściem.

Przebieg zabiegu:
Po zmyciu i ztonizowaniu skóry, kosmetyczka przeprowadzi peeling przy pomocy preparatu z alfa-hydroksykwasami. Następnie nałoży Liftingującą maskę okluzyjną, której zadaniem jest wygładzenie mikrorzeźby naskórka. Kolejnym preparatem jest ampułka EXTRA LIFT 35+, z której składniki aktywne mogą wnikać w skórę dzięki procesowi sonoforezy. Jeszcze tylko klasyczny masaż z redukującymi zmarszczki mikrogąbkami® hialuronowymi i na zakończenie preparat liftingujący i rozświetlający cerę, po którym pozostaje już tylko makijaż.

Czas trwania: 1 godzina 15 minut

Cena: 160 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.