Agenergy

ageenergy wide

AGENERGY

Energetyzujący i odżywczy zabieg przeciwdziałający oznakom starzenia. Specjalny zabieg profesjonalny pozwalający zachować młodość skóry, pomagający zwalczać i redukować mikrozmarszczki.

POLECANA DLA

Polecana dla każdego typu skóry, jako kuracja zapobiegawcza dla młodszej skóry oraz jako zabieg odbudowujący dla skóry, na której widoczne są mikrozmarszczki i pierwsze oznaki zmęczenia.

DZIAŁANIE

Zabieg o maksymalnie efektywnym działaniu pozostawia skórę gładka i zwarta, oraz sprawia, ze twarz staje się rozświetlona i wypoczęta. Zabieg wzmacnia mechanizmy obronne skóry, dzięki innowacyjnym składnikom aktywnym, wykazującym ukierunkowane działanie:

1. ZAPOBIEGAWCZE I ODBUDOWUJACE: Kompleks G-AGE pozostawia nietknięte włókna kolagenowe;
EKSTRAKT Z IRYSA sprzyja regeneracji kolagenu i włókien kolagenowych oraz przywracaniu elastyczności;
KWAS HIALURONOWY nawilża i chroni tkanki;

2. ENERGETYZUJACE I ODZYWCZE: POCHODNA WITAMINY C – posiada działanie ochronne i antyoksydacyjne.
EKSTRAKT Z NASION CZARNEJ JAGODY, bogaty w witaminę E – posiada działanie antyoksydacyjne, oraz kwasy tłuszczowe – o działaniu odżywczym; EKSTRAKT Z ŁUBINU – stymuluje mikrokrążenie i oksygenacje, sprawiając, ze cera staje sie świeża i promienna.

CZĘSTOTLIWOŚĆ STOSOWANIA:

Intensywna seria zabiegów: DWA ZABIEGI TYGODNIOWO – należy stosować się do procedury właściwej dla ogólnej liczby PIECIU ZABIEGÓW. Seria pielęgnacyjna: w zależności od indywidualnych potrzeb.

Cena: 200 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.