A+ A A-

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

mezoterapia mikroiglowa1Mezoterapia mikroigłowa jest innowacyjny zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Sama nazwa wskazuje, że podczas zabiegu wykonywane są mikro kłucia, same kłucia odgrywają znaczącą role w regeneracji naskórka.  W następstwie tych działań aplikujemy odpowiednio dobrany koktajl do potrzeb skóry, który odgrywa kluczową rolę w przyspieszaniu efektów zabiegów, ponieważ substancje aktywne w nich zawarte docierają o wiele głębiej niż w przypadku tradycyjnych zabiegów. Na efekty nie trzeba długo czekać.

Mezoterapia mikroigłowa świetnie sprawdza się przy odnowie, rewitalizacji skóry, jej uelastycznieniu likwidacji niedużych zmarszczek, redukcji przebrawień, cellulitu, blizn i rozstępów ,walki z trądzikiem oraz kuracji na wypadające włosy.

Duża popularność tych metod wynika z jej szybkich i widocznych efektów.

Cena: 250 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.