A+ A A-

NEOBOTULINE

neobotuline

KOMPLEKSOWY ZABIEG Z TECHNOLOGIĄ REDUKCJI ZMARSZCZEK MIMICZNYCH
Kompleksowy zabieg przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery z zaznaczonymi objawami starzenia mimicznego, a także utratą jędrności i napięcia. Zabieg bazuje na ultranowoczesnych składnikach, wykorzystanych w dawkach gwarantujących profesjonalną skuteczność. W tym specjalistycznym zabiegu szczególne miejsce zajmuje też autorski masaż mimiczny, stworzony z myślą o redukcji zmarszczek mimicznych oraz ochronie przed ich utrwalaniem się i przekształcaniem w bruzdy.

Poprawiono: piątek, 11, kwiecień 2014 18:51

Odsłony: 5840

Czytaj więcej: NEOBOTULINE

Xlash

Xlash to odżywka do rzęs stworzona przez lekarzy i kosmetyczki w celu poprawy wyglądu rzęs.
Unikalna formuła Xlash oparta jest na naturalnych składnikach roślinnych wykorzystywanych w sprawdzonych recepturach Dalekiego Wschodu.

Efekt stosowania Xlash:

• Piękno Twoich rzęs kryje się w 3ml tubce Xlash.
• Xlash powoduje widoczny, spektakularny efekt dłuższych, grubszych i ciemniejszych rzęs.
• Pierwsze efekty widoczne są już po 3-4 tygodniach od rozpoczęcia stosowania, a po 12-16 tygodniach uzyskuje się pożądany efekt.

Poprawiono: piątek, 11, kwiecień 2014 18:53

Odsłony: 4678

Czytaj więcej: Xlash

ARTISTRY YOUTH XTEND System-kuracja

757709Stosując System-kurację (Power System), obejmujący Skoncentrowane serum, Krem ochronny, Krem odżywczy oraz Odżywczy krem pod oczy, pierwsze oznaki młodziej wyglądającej skóry można zauważyć już po tygodniu.
81% kobiet biorących udział w testach potwierdziło, że już po jednym tygodniu stosowania produktów z Systemu-kuracji ich skóra zyskała młodszy wygląd.


Technologia

Kompleks LifeSirt powstał na bazie wyciągu z mirtu, rośliny rosnącej w regionie Morza Śródziemnego. Kompleks ten aż o 280% zwiększa proces produkcji naturalnego białka młodości znajdującego się w skórze (na podstawie badania ekspresji genów przeprowadzonego metodą in vitro).

Peptyd Micro-X6, znajdujący się wyłącznie w preparatach marki ARTISTRY, składa się z sześciu aminokwasów, które stymulują proces produkcji kolagenu przez skórę. Większy poziom kolagenu zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek.

 

Poprawiono: piątek, 11, kwiecień 2014 18:52

Odsłony: 3164

Czytaj więcej: ARTISTRY YOUTH XTEND System-kuracja

RETIX C

RETIX C  Intensywna terapia anti-aging

    - twarz+szyja+dekolt: terapia anti-aging i redukująca niedoskonałości
    - ciało: redukcja rozstępów

ActiCell 40% to :  synergistyczne działanie 3 składników : Retinol 2%+ witamina C8% + antyoksydanty 30%.

Retinol  w postaci stabilnego  i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix, wykazuje wydłużoną i zwiększoną   penetrację w głąb skóry, przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Obecna w ActiCell 40 : Witamina C 8%, w postaci lewoskrętnego steroizomeru kwasu askorbinowego  oraz  Antyoksydanty 30%,  wykazują wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią  skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule ActiCell 40 Retinol  2% wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne.

 

Poprawiono: piątek, 11, kwiecień 2014 18:52

Odsłony: 21343

Czytaj więcej: RETIX C

Sprzedaż Profesjonalnych kosmetyków

Polecamy sprzedaż profesjonalnych kosmetyków firm:

Nowość

odżywka do rzęs 200 zł

Poprawiono: czwartek, 06, marzec 2014 20:00

Odsłony: 5758

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.