A+ A A-

NEOBOTULINE

neobotuline

KOMPLEKSOWY ZABIEG Z TECHNOLOGIĄ REDUKCJI ZMARSZCZEK MIMICZNYCH
Kompleksowy zabieg przeznaczony do intensywnej pielęgnacji cery z zaznaczonymi objawami starzenia mimicznego, a także utratą jędrności i napięcia. Zabieg bazuje na ultranowoczesnych składnikach, wykorzystanych w dawkach gwarantujących profesjonalną skuteczność. W tym specjalistycznym zabiegu szczególne miejsce zajmuje też autorski masaż mimiczny, stworzony z myślą o redukcji zmarszczek mimicznych oraz ochronie przed ich utrwalaniem się i przekształcaniem w bruzdy.

TECHNOLOGIA REDUKCJI OBJAWÓW MIOSTARZENIA:

NEOBOTULINE – ultraaktywny neuropeptyd redukujący skurcze mięśni prowadzące do powstania zmarszczek mimicznych. Hamuje proces powstawania i pogłębiania się zmarszczek mimicznych oraz nie pozwala na ich utrwalanie się i przekształcanie w bruzdy.

MOLEKUŁY HYDROINFUSION – innowacyjne, superskuteczne cząsteczki zdolne do trójwymiarowego nawilżania skóry. Poprawiają cyrkulację wodną między komórkami skóry, odbudowują zasoby fizjologicznego kwasu hialuronowego.

AMINOFIRM COMPLEX – zaawansowany technologicznie lipofilizowany aminokwas, który działa niczym katalizator syntezy kolagenu, znacząco przyspieszając i usprawniając jego produkcję w skórze. Poprawia mikrorzeźbę naskórka, pomaga przywrócić doskonałą jędrność i elastyczność.

EKSTRAKT Z KWIATU BUDDLEJA DAVIDII – komórki macierzyste z MOTYLEGO KWIATU, chronią przed uszkodzeniami i hamują toczące się już w skórze mikrostany zapalne*. Silnie ograniczają aktywność enzymu rozkładającego kolagen w skórze, opóźniają starzenie oraz wzmacniają stelaż białkowy skóry.

*Proces ten opisywany jest jako INFLAMMAGING czyli starzenie w wyniku chronicznego mikrostanu zapalnego.

CZAS TRWANIA: 1 godzina 15 minut

CENA: 245 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.