O nas

Jesteśmy profesjonalnie urządzonym, nowoczesnym salonem kosmetycznym oferującym zabiegi z zakresu kosmetyki i pielęgnacji ciała. Salon kosmetyczny DeSilie mieści się w samym centrum Krakowa (zobacz mapkę).

Proponujemy Państwu wyjątkowe ze względu na swoją nowoczesność i atrakcyjną cenę zabiegi dla kobiet i mężczyzn. Praktycznie każdy, bez względu na wiek, płeć czy możliwości finansowe znajdzie zabieg odpowiadający swoim potrzebom.

Przyjemna atmosfera podczas zabiegu, przestronne i wygodne gabinety, nowoczesne techniki pracy, certyfikowany, wysokiej klasy sprzęt zabiegowy, bezpieczeństwo prowadzonych zabiegów, higiena, dyskrecja i intymność podczas zabiegów - to jedne z wielu zalet, które powinny skłonić Cię do skorzystania z naszych usług.


Personel Salonu kosmetycznego DeSilie w Krakowie to wykwalifikowane kosmetolożki z wieloma ukończonymi kursami, które swoją wiedzę ugruntowały wieloletnią praktyką, przez co wykonują swoją pracę z przyjemnością i zamiłowaniem. Przy tym, są to osoby miłe i kulturalne, zawsze indywidualnie podchodzące do pacjentów. Tylko dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu potrafią faktycznie doradzić i wskazać możliwości przeprowadzenia terapii skojarzonej, jak i zanalizować przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.