A+ A A-

Peeling złożony

Współczesny Peeling uległ licznym modyfikacjom, zasadniczo zmieniła się formuła stosowanych preparatów. W konsekwencji tych przeobrażeń peeling stał się podstawowym instrumentem wykorzystywanym w profesjonalnej kosmetyce do efektywnej poprawy najważniejszych parametrów estetycznych skóry. W zależności od siły i głębokości działania peelingi Natinuel możemy podzielić na:
powierzchniowy - poprawia wymianę komórkową warstwy rogowej naskórka, średnio głęboki - przyspiesza eksfoliację, delikatnie stymuluje skórę właściwą oraz głęboki - następuje delikatna epidermoliza, odpowiednio stymuluje skórę właściwą. Profesjonalny zabieg z zastosowaniem peelingu może być, bardzo istotnym etapem przygotowującym skórę w programie anti-aging, którego celem jest kompletna odbudowa i odmłodzenie całej struktury skóry.

Cena: 130 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.