A+ A A-

RADIOFREKWENCJA

radiofrekfencjaRadiofrekwencja na twarz określana jest jako lifting bez skalpela, a na ciało jako bezinwazyjna liposukcja, lipoliza.

Efekty są porównywalne do tych, jak przy podaniu igłą – ale bardzo naturalne, bo skóra sama się obkurcza, napina, wszędzie tak samo, a nie tak sztucznie jak po operacji. Zabieg jest bardzo bezpieczny, nie iniekcyjny, bezbolesny i daje szybkie efekty, które utrzymują się nawet do kilku lat. Z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie i ogólnej kondycji.

Skóra nie jest pokłuta igłą ani nacinana skalpelem, jest masowana specjalną głowicą emitującą fale radiowe. Częstotliwości radiowe powodują podgrzanie głębszych warstw skóry, co skutkuje skróceniem włókien kolagenowych, pobudzeniem ich do odnowy oraz poprawą jędrności skóry.

Działanie systemu nie wymusza stosowania wzmożonego chłodzenia czy miejscowego znieczulania pacjenta. Odczucia towarzyszące zabiegowi są opisywane przez Klientów jako przyjemne. Zabiegi w żaden sposób nie wymagają przerwy w życiu zawodowym i towarzyskim.

Procedury zabiegowe dają się zastosować zarówno w obrębie twarzy, jak i całego ciała. Działanie fal radiowych na tkankę pozwala dokonać bezinwazyjnej poprawy elastyczności skóry, poprawić owal twarzy, unieść zwisający podbródek, zmniejszyć ilość zmarszczek, zredukować miejscową tkankę tłuszczową, radykalnie zmniejszyć zwiotczenia skóry w obrębie ramion, brzucha, pośladków czy ud, a także leczyć zaawansowane postacie cellulitu.

Radiofrekwencja to zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący fale radiowe, które w skórze i tkance podskórnej generują ciepło i zmieniają strukturę kolagenu. Proces zabiegowy skutkuje pobudzeniem fibroblastów, odpowiedzialnych za syntezę kolagenu w skórze. Dochodzi do nasilonej syntezy nowych włókien i reogranizacji ich trójwymiarowej struktury. W miejscu przyłożenia głowicy spiralki włókien kolagenowych podnoszą się ku górze. Proces tej reorganizacji kolagenu zwanej remodelingiem powoduje stopniowe pogrubienie i odbudowę skóry właściwej, wzrost napięcia, i elastyczności skóry oraz poprawę jakości, i wyglądu skóry. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry, skóra jest wyraźnie jędrniejsza, a bruzdy i zmarszczki ulegają spłyceniu.

Fale radiowe dostarczając ciepło do wybranej partii skóry, podgrzewają tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jej rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest on wydalany z organizmu. Działanie zabiegu wyraźnie opóźnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.

Zabiegi radiofrekwencji są zabiegami z dziedziny medycyny estetycznej nieinwazyjnej. Wpływają natychmiastowo na zmiany w strukturze tkanki, jednocześnie pozostają zabiegami bezinwazyjnymi, bo nie przerywają ciągłości skóry. Seria składa się z zaledwie kilku zabiegów, ale jest sensowne, by stosować je również pojedynczo, ponieważ przynoszą natychmiastowe rezultaty. Już w trakcie trwania zabiegu Klientka jest w stanie zaobserwować różnicę, a efekt pogłębia się jeszcze przez następne 2 tygodnie.

Cena: 250 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.