A+ A A-

STEM- LIFT PLUS

ZABIEG 35+ Z ODMŁADZAJĄCYMI ROŚLINNYMI KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI, RESWERATROLEM I BAIKALINĄ

STEM- LIFT PLUS

Polecany do każdego typu cery zabieg pielęgnacyjny z innowacyjnym płatem kolagenowym MIRACLE FACE zawierającym trzy niezwyklecenne substancje aktywne: roślinne komórki macierzyste, bogaty w resweratrol wyciąg z rdestu i baikalinę. Potencjał biologiczny wykorzystanych w zabiegu substancji pozwala przedłużyć młodość skóry, poprawić jej wygląd i skuteczniej walczyć z objawami starzenia. Zastosowane w zabiegu preparaty zawierają składniki, które nie tylko redukują zmarszczki, ale też chronią komórki przed wpływem środowiska zewnętrznego i opóźniają procesy starzenia.

Przebieg zabiegu:

W trakcie zabiegu poddasz się wyjątkowo skutecznemu pilingowi, kosmetyczka wykona masaż, sonoforezę z koncentratem komórek macierzystych, i pozwoli Ci się zrelaksować w trakcie gdy na Twojej twarzy będzie leżał unikalny płat kolagenowy MIARCLE FACE z roślinnymi komórkami macierzystymi, resweratrolem i baikaliną. Pielęgnacji dopełni Krem biologicznie regenerujący i maseczka napinająca nałożona na zakończenie zabiegu.


Czas trwania: 1 godzina 15 minut

Cena: 150 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.