A+ A A-

TeN Cosmetics

TeN Cosmetics, Tecnologia e Natura, to marka wprowadzona na polski rynek kosmetyki profesjonalnej z myślą o towarzyszeniu profesjonalistom w rozwoju ich codziennej pracy. TeN Cosmetics oferuje kompletne, elastyczne i skuteczne metody pracy wraz z systemem innowacyjnych szkoleń.

Marka TeN należy do włoskiego koncernu Alfaparf Group SpA. Alfaparf ma ponad 25 letnie doświadczenie na międzynarodowym rynku profesjonalnym. Dzisiaj obecny jest w ponad 20 krajach (w Europie, na Środkowym i Dalekim Wschodzie, w Środkowej i Południowej Ameryce) i z rozmachem reprezentowany na największych imprezach kosmetycznych, m.in. w Bolonii, Sao Paolo czy Hong Kongu.

TeN preferuje holistyczne podejście do pielęgnacji, obejmujące firmowe techniki masażu – m.in. „Touch for Relax” - specjalna technika relaksacyjna poprzedzająca każdy zabieg TeN na twarz, czy „Touch for Balance” – masaż relaksacyjny, harmonizujący, poprzedzający zabiegi na ciało.,

Profesjonaliści pracujący z marką TeN mają zagwarantowane wsparcie marketingowe i dostęp do systemu wszechstronnych, stałych szkoleń dostarczających najnowszej wiedzy, niezbędnej do prowadzenia nowoczesnego biznesu. Wsparciem w codziennej pracy są opracowane przez markę zaawansowane metody pielęgnacyjne oraz ekskluzywne karty zabiegowe, w których zawarte zostały opisy kombinacji zabiegów i synergii produktów, narzędzi oraz technik, pozwalające na łatwą i natychmiastową organizację pracy.

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.