A+ A A-

UKOJENIE

ZABIEG DO CERY NACZYNKOWEJ , WRAŻLIWEJ , Z WYKORZYSTANIEM SONOFOREZY

ukojenie

Unikatowa formuła do skutecznej pielęgnacji skóry wrażliwej z rozszerzonymi, płytko położonymi naczyniami krwionośnymi. Bioflawonoidy zastosowane w zabiegu zmniejszają nadreaktywność naczyniową, wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, likwidują podrażnienia, chronią skórę przed wolnymi rodnikami. Wyciąg ze złotej algi zmniejsza wrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne. Dzięki zastosowaniu w zabiegu sonoforezy składniki czynne mogą lepiej penetrować w głąb skóry.

Przebieg zabiegu:
Na początek skóra zostanie delikatnie, zmyta, ztonizowana odpowiednim preparatem i poddana enzymatycznemu peelingowi.  Następnie na 10 min. na wrażliwe miejsca kosmetyczka położy lekkie kompresy, by po tym etapie przejść do zastosowania Ampułki na naczynka, której działaniu sprzyja wykorzystanie ultradźwięków. By pielęgnacja była skuteczna i kompletna, na Twoją skórę zaaplikowana zostanie Maska kremowa – Koktajl witaminowy i specjalnie dedykowana do cery naczynkowej gumowa maska ALGUM®P-PLUS. Na zakończenie zabiegu kosmetyczka delikatnie wmasuje w Twoją skórę krem z biflawonoidami, które działają uszczelniająco i wzmacniająco.


Czas trwania: ok. 60 minut

Cena: 140 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.