A+ A A-

UKRYTE PRAGNIENIE

ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY DO KAŻDEGO TYPU CERY, W KAŻDYM WIEKU

ukryte-pragnienie

Ekskluzywny zabieg, którego celem jest radykalne zwiększenie nawilżenia skóry, zapewniające młodzieńczą jędrność, sprężystość i witalność. W zabiegu wykorzystano technologię Dynamicznego Nawilżania Komórkowego opartego na stymulowaniu funkcjonowania kapilar wodnych w komórkach skóry. Idealny także dla cery wymagającej, np. suchej, zniszczonej, wrażliwej, łuszczącej się.

Przebieg zabiegu:
Po dokładnym zmyciu i tonizowaniu Twojej cery, kosmetyczka delikatnie nałoży na nią fitopeeling enzymatyczny. Kolejnym etapem, będzie wykonanie sonoforezy przy użyciu Ampułki bioaktywnie nawilżającej i wmasowanie Hydrokoncentratu. By pomóc Twojej skórze w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia w trakcie zabiegu dostarczone jej zostaną cenne substancje lipidowe uszczelniające naskórek, a Ty będziesz miała szansę zrelaksować się przez ok. 20 min z nałożoną gumową maską ALGUM®-CALM. Na koniec nałożony zostanie krem pielęgnacyjny i wybrany produkt poprawiający mikrorzeźbę naskórka.


Czas trwania: ok. 1 godzina 15 minut

Cena: 150 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.