A+ A A-

V- CONTOUR

KOMPLEKSOWY PROGRAM POPRAWIAJĄCY KONTUR TWARZY

V-vontour1

Rozwiązanie opracowane dla kobiet dojrzałych 50+, których głównym problemem jest utrata jędrności, gęstości i elastyczności skóry. Program składa się z serii zabiegów V-CONTOUR, treningu mięśni twarzy FACE CONTOURGYM oraz pielęgnacji domowej kosmetykami V-CONTOUR. Zastosowany w zabiegu Koktajl wzmacniający z kompleksem PRO-VOLUME ma za zadanie stymulować odbudowę struktur podporowych skóry oraz pobudzać syntezę i magazynowanie trójglicerydów w tkance podskórnej, dając efekt wypełnienia owalu twarzy. Zestaw ćwiczeń FACE CONTOURGYM wzmacnia partie mięśni, które tworząc rusztowanie dla skóry, redukują jej grawitacyjne opadanie.

Zapytaj swoją kosmetyczkę o zestaw ćwiczeń poprawiający kontur twarzy

logo v contur-150x150

Przebieg zabiegu:
Zabieg rozpocznie się od Peelingu AHA 6,5% z kwasem migdałowym, który rewelacyjnie wygładzi powierzchnię naskórka. Kolejnym krokiem będzie nałożenie na twarz i szyję wyjątkowego Koktajlu wzmacniającego z kompleksem PRO-VOLUME, którego aktywne składniki zostaną wprowadzone przy pomocy ultradźwięków.  Po tej sesji intensywnego działania nastąpi chwila przyjemności, czyli modelujący masaż twarzy, zakończony nałożeniem maski  ALGUM-LIFT ze spiruliną, która  świetnie poprawi napięcie skóry.  Finalny efekt  gładkiej, zrelaksowanej  i promiennej cery podkreśli Maseczka napinająca z efektem rozświetlającym.
Czas trwania: około 80 minut

Cena: 160 zł

Kontakt

ul.Starowiślna 40
Kraków 31-032
tel. 12 431-10-24

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-Piątek 9-19
Sobota 9-14

O nas

DeSilie Studio to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszego personelu. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, wykwalifikowanym personelem, komfortowymi warunkami.

amway

Design © YouWillSee | DeSilie Studio All rights reserved.